5 / F, budynek A, Park przemysłowy Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Chiny, 518101
Dom Produkty100G Transceiver optyczny

Duplex LC 1310nm 10km 100G Transceiver optyczny CFP2 LR4 Kompatybilny z Cisco

Duplex LC 1310nm 10km 100G Transceiver optyczny CFP2 LR4 Kompatybilny z Cisco

    • Duplex LC 1310nm 10km 100G Optical Transceiver CFP2 LR4 Compatible with Cisco
    • Duplex LC 1310nm 10km 100G Optical Transceiver CFP2 LR4 Compatible with Cisco
  • Duplex LC 1310nm 10km 100G Optical Transceiver CFP2 LR4 Compatible with Cisco

    Szczegóły Produktu:

    Place of Origin: Shenzhen,China
    Nazwa handlowa: AscentOptics/Neuter, OEM
    Orzecznictwo: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Model Number: ACFP2-100G-LR4

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 1PCS
    Packaging Details: 10 or 20PCS /Plastic tray, 1PC/Gift box
    Delivery Time: Within 1-3 working days after PO confirmed
    Payment Terms: T/T, Western Union, L/C
    Supply Ability: 1000pcs/Month
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu

    Duplex LC 1310nm 10km 100G Transceiver optyczny CFP2 LR4 Kompatybilny z Cisco

    100G Transceiver optyczny Duplex LC 1310nm 10 km CFP2 LR4 Kompatybilny z Cisco

    Specyfikacja:

    P / N ACFP2-100G-LR4
    Szybkość przesyłania danych 100G / ps
    Dystans 10 KM
    Wavelenth 4 pasmo CWDM 1270 1290 1310 1330
    Głoska bezdźwięczna SMF
    DDM / DOM TAK
    Złącze LC
    Podanie Sieć 100G Ethernet / 100G Metro
    temperatura robocza 0 ℃ ~ + 70 ℃
    Napięcie zasilające 3,3 V
    Orzecznictwo CE / FCC / RoHS / TUV / UL
    Marka AscentOptics / Neuter, OEM
     

    Opis:

    100G Transceiver optyczny Duplex LC 1310nm 10 km CFP2 LR4 Kompatybilny z Cisco

    100GBASE-LR4 CFP2 jest przeznaczony do użytku w interfejsach klienta 100 Gigabit Ethernet i 4x28G OTN w stosunku do światłowodu jednomodowego.
    Są one zgodne z wymaganiami CFP MSA1, IEEE 802.3ba 100GBASE-LR42 i OTU4 4I1-9D1F określonymi w Zaleceniach ITU-T G.959.1 / G.709 i Suplemencie 39 (G 39). Cyfrowe funkcje diagnostyczne są dostępne za pośrednictwem interfejsu MDIO, zgodnie z CFP MSA. Transceiver jest zgodny z RoHS-6 i nie zawiera ołowiu według Dyrektywy 2002/95 / EC3.


     

    Aplikacje
    • Formowalna obudowa CFP2
    • Obsługuje łączne szybkości bitowe 103,1 Gb / si 112 Gb / s
    • Straty mocy <8W
    • Zgodny z RoHS-6 (bezołowiowy)
    • Zakres temperatury obudowy handlowej od 0 ° C do 70 ° C
    • Pojedynczy zasilacz 3.3V
    • Maksymalna długość łącza 10 km na światłowodzie jednomodowym (SMF)
    • Napęd LAN-WDM oparty na DFB 428 Gb / s
    • Interfejs elektryczny 4x28G
    • Dupleksowe gniazda LC

    Przewaga konkurencyjna:


    1. Doskonała jakość i 3 lata gwarancji
    2. Konkurencyjne ceny
    3. Pełna zgodność (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. Dostosowana etykieta OEM / ODM
    5. Zachowaj zapas, szybka dostawa

    Szczegóły kontaktu
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Osoba kontaktowa: Sally

    Tel: +8618475465767

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty