5 / F, budynek A, Park przemysłowy Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Chiny, 518101
Dom Produkty100G Transceiver optyczny

Kompatybilny 100G Transceiver optyczny 1310nm, 40 km Transceiver Transceiver Smf Media

Kompatybilny 100G Transceiver optyczny 1310nm, 40 km Transceiver Transceiver Smf Media

    • Compatible 100G Optical Transceiver 1310nm , 40km Cfp Transceiver Smf Media
    • Compatible 100G Optical Transceiver 1310nm , 40km Cfp Transceiver Smf Media
  • Compatible 100G Optical Transceiver 1310nm , 40km Cfp Transceiver Smf Media

    Szczegóły Produktu:

    Place of Origin: Shenzhen,China
    Nazwa handlowa: AscentOptics/Neuter, OEM
    Orzecznictwo: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Model Number: ACFP-100G-ER4

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 1PCS
    Cena: USD7500
    Packaging Details: 10 or 20PCS /Plastic tray, 1PC/Gift box
    Delivery Time: Within 1-3 working days after PO confirmed
    Payment Terms: T/T, Western Union, L/C
    Supply Ability: 50,000pcs/Month
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    P / N: ACFP-100G-ER4 marki: AscentOptics / Neuter, OEM
    Szybkość przesyłania danych: 100G / ps Wavelenth: 4 pasmo CWDM 1270 1290 1310 1330
    DDM / DOM: Tak Temperatura pracy: 0 ℃ ~ + 70 ℃
    Głoska bezdźwięczna: SMF

    Kompatybilny 100G Transceiver optyczny 1310nm, 40 km Transceiver Transceiver Smf Media

    ACFP-100G-ER4 Kompatybilny CFP 100G / ps ER4 100G Ethernet / Metro Sieci 1310nm 40Km Transceiver SMF

    Specyfikacja:

    P / N ACFP-100G-ER4
    Szybkość przesyłania danych 100G / ps
    Dystans 40KM
    Wavelenth 4 pasmo CWDM 1270 1290 1310 1330
    Głoska bezdźwięczna SMF
    DDM / DOM TAK
    Złącze LC
    Podanie Sieć Metro 1000G Ethernet / 1000G
    temperatura robocza 0 ℃ ~ + 70 ℃
    Napięcie zasilające 3,3 V
    Orzecznictwo CE / FCC / RoHS / TUV / UL
    Marka

    AscentOptics / Neuter, OEM


    Aplikacje
    • Rack to Rack
    • Centrum danych
    • Przesłanka
    • Metro Network
    • Przełącz i router
    • 100G Ethernet Client Side

     

    Opis:

    Sieć Ethernet / Metro CFP 100G / ps ER4 100G

    Wtyczka CF-form factor-factor (CFP) jest umową z wieloma źródłami, aby uzyskać wspólny współczynnik kształtu dla transmisji szybkich sygnałów cyfrowych. Litera c oznacza łacińską literę C używaną do wyrażenia liczby 100 (centum), ponieważ standard został opracowany przede wszystkim dla systemów 100 Gigabit Ethernet.

    Moduły nadawczo-odbiorcze AscentOptics 100GBASE CFP są urządzeniami do wejścia / wyjścia wymienianymi podczas pracy, które można podłączyć do portu 100 Mb / s CFP przełącznika lub routera. Oferują klientom wszechstronne opcje łączności 100 Gigabit Ethernet w warstwach rdzeniowych i dystrybucyjnych sieci centrum danych, przedsiębiorstw i sieci dostawców usług.


     

      Przewaga konkurencyjna:


    1. Doskonała jakość i 3 lata gwarancji
    2. Konkurencyjne ceny
    3. Pełna zgodność (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. Dostosowana etykieta OEM / ODM
    5. Zachowaj zapas, szybka dostawa

    Szczegóły kontaktu
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Osoba kontaktowa: Alice

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty