5 / F, budynek A, Park przemysłowy Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Chiny, 518101
Dom ProduktyModuł 10G X2

9.95G CWDM 10G X2 Moduł światłowodowy LW 1310nm 10 km SMF dla ruterów 10GE rdzenia

9.95G CWDM 10G X2 Moduł światłowodowy LW 1310nm 10 km SMF dla ruterów 10GE rdzenia

    • 9.95G CWDM 10G X2 Fiber Optic Module LW 1310nm 10km SMF For 10GE Core-Routers
    • 9.95G CWDM 10G X2 Fiber Optic Module LW 1310nm 10km SMF For 10GE Core-Routers
    • 9.95G CWDM 10G X2 Fiber Optic Module LW 1310nm 10km SMF For 10GE Core-Routers
    • 9.95G CWDM 10G X2 Fiber Optic Module LW 1310nm 10km SMF For 10GE Core-Routers
  • 9.95G CWDM 10G X2 Fiber Optic Module LW 1310nm 10km SMF For 10GE Core-Routers

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
    Nazwa handlowa: AscentOptics/Neuter, OEM
    Orzecznictwo: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Numer modelu: AO2-3192-LW

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Szczegóły pakowania: 10 lub 20 SZTUK / Plastikowa taca, 1 PC / pudełko
    Czas dostawy: W ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia
    Zasady płatności: T/T, Western Union, l/c
    Możliwość Supply: 50, 000pcs/miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Moduł 10G X2 Szybkość przesyłania danych: 9,95G
    Wavelenth: 1310nm Dystans: 10 KM
    aplikacji: Datacom 10G Ethernet / 10x FC Złącze: SC



    9.95G CWDM 10G X2 Moduł światłowodowy LW 1310nm 10 km SMF dla ruterów 10GE rdzenia


    Specyfikacja:

    P / N

    AO2-3192-LW

    Szybkość przesyłania danych

    9,95G

    Wavelenth

    1310nm

    Dystans

    10 KM

    Nadajnik

    DFB

    Odbiorca

    KOŁEK

    Głoska bezdźwięczna

    SMF

    DDM / DOM

    TAK

    Złącze

    SC

    Podanie

    Datacom 10G Ethernet / 10x FC

    temperatura robocza

    0 ℃ ~ + 70 ℃

    Napięcie zasilające

    3,3 V

    Orzecznictwo

    CE / FCC / RoHS / TUV / UL

    Marka

    AscentOptics / Neuter, OEM


    10G X2 LW 1310nm 10km jednomodowy Datacom 10G Ethernet / 10x FC

    Opis:

    Moduły 10 GBASE X2 oferują klientom szeroką gamę opcji łączności 10 Gigabit Ethernet dla centrów danych, szaf przemysłowych i aplikacji transportowych usługodawców. Wsparcie 10GBASE Ethernet

    Wymieniane podczas pracy urządzenie wejściowe / wyjściowe podłącza się do portu Ethernet X2 przełącznika lub routera w celu połączenia portu z siecią.

    Zapewnia elastyczność wyboru interfejsu. Obsługuje model "pay-as-you-populate"

    Ma interoperacyjność optyczną z odpowiednimi modułami 10GBASE Xenpak, 10GBASE XFP i 10GBASE SFP + na tym samym łączu

    cechy

    • Kompatybilny z X2 MSA Rev2.0b
    • Obsługa IEEE 802.3ae 10GBASE-LR przy 9,95 Gb / s
    • Odległość transmisji do 10 km (SMF)
    • SC Receptacle 1310nm DFB Laser
    • SC Duplex Optical Connector
    • Hot Wtykowe złącze 70-PIN z XAUI Electrical Inerface
    • Zarządzanie i sterowanie za pomocą interfejsu 2-przewodowego MDIO
    • Zasilanie: + 3.3V, APS (+ 1.2V)
    • Monitorowanie optyki diagnostycznej
    • Zakres temperatury: 0 ~ 70 ° C
    • Kompatybilny z ROHS

    Aplikacje

    • Przełączniki i routery Ethernet 10GE
    • Routery rdzeniowe 10GE
    • 10GE Przechowywanie
    • Inny system transmisji Ethernet 10 Gbps

    Transceiver AscentOptics 10G X2

    P / N Szybkość przesyłania danych Dystans Długość fali LD PD DDM Głoska bezdźwięczna
    AO2-8192-SR 10.3 300 mln 850nm VESCEL KOŁEK Y MM
    AO2-3192-LR 10.3 10 KM 1310nm DFB KOŁEK Y SM
    AO2-3192-LW 9,95 10 KM 1310nm DFB KOŁEK Y SM
    AO2-3192-LRM 10.3 220M 1310nm DFB KOŁEK Y MM
    AO2-5192-ER 10.3 40KM 1550nm DFB KOŁEK Y SM
    AO2-5192-ZR 10.3 80KM 1550nm DFB APD Y SM
    AO2-CXXXX-R40 10.3 40KM CWDM XXXXnm DFB KOŁEK Y SM
    AO2-CXXXX-R80 10.3 80KM CWDM XXXXnm DFB APD Y SM
    AO2-DXX-R40 10.3 40KM DWDM CHXX DFB KOŁEK Y SM
    AO2-DXX-R80 10.3 80KM DWDM CHXX DFB APD Y SM

    Przewaga konkurencyjna:

    1. Doskonała jakość i 3 lata gwarancji
    2. Konkurencyjne ceny
    3. Pełna zgodność (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. Dostosowana etykieta OEM / ODM
    5. Zachowaj zapas, szybka dostawa

    Etykietka:

    Moduł 10g,

    cisco 10g x2

    Szczegóły kontaktu
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty