5 / F, budynek A, Park przemysłowy Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Chiny, 518101
Dom ProduktyTransceiver GPON

SFP GPON-ONU-STICK GPON Transceiver TX 1.25G / RX 2.5G 20KM Tx1310nm / Rx1490nm SM

SFP GPON-ONU-STICK GPON Transceiver TX 1.25G / RX 2.5G 20KM Tx1310nm / Rx1490nm SM

    • SFP GPON-ONU-STICK GPON Transceiver TX 1.25G / RX 2.5G 20KM Tx1310nm / Rx1490nm SM
  • SFP GPON-ONU-STICK GPON Transceiver TX 1.25G / RX 2.5G 20KM Tx1310nm / Rx1490nm SM

    Szczegóły Produktu:

    Place of Origin: Shenzhen,China
    Nazwa handlowa: AscentOptics/Neuter, OEM
    Orzecznictwo: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Model Number: GPON-ONU-STICK

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 1PCS
    Cena: 55
    Packaging Details: 10 or 20PCS /Plastic tray, 1PC/Gift box
    Delivery Time: Within 1-3 working days after PO confirmed
    Payment Terms: T/T, Western Union, L/C
    Supply Ability: 50,000pcs/Month
    Kontakt
    Szczegółowy opis produktu
    P / N: GPON-ONU-STICK Szybkość przesyłania danych: TX 1.25G / RX 2.5G
    Dystans: 20 KM Wavelenth: Tx1310nm / Rx1490nm
    Temperatura pracy: -40 ℃ ~ + 85 ℃ marki: AscentOptics / Neuter, OEM
    High Light:

    fiber optic sfp module

    ,

    sfp gigabit ethernet

    SFP GPON-ONU-STICK GPON Transceiver TX 1.25G / RX 2.5G 20KM Tx1310nm / Rx1490nm SM

    Specyfikacja:

    P / N GPON-ONU-STICK
    Szybkość przesyłania danych TX 1.25G / RX 2.5G
    Dystans 20 KM
    Wavelenth Tx1310nm / Rx1490nm
    Głoska bezdźwięczna SM
    DDM / DOM TAK
    Złącze SC
    Podanie Gpon
    temperatura robocza -40 ℃ ~ + 85 ℃
    Napięcie zasilające 3,3 V
    Orzecznictwo CE / FCC / RoHS / TUV / UL
    Marka AscentOptics / Neuter, OEM
     

    cechy


    ♦ Złącze Simplex SC / APC, zintegrowany transceiver Diplexer
    ♦ SFP MSA, cyfrowa diagnostyka SFF-8472 Zgodna
    ♦ Zgodność ze specyfikacjami FSAN G.984.2

    ♦ 1244 Mb / s Tx, szybkość asymetrycznej transmisji danych 2488 Mb / s
    ♦ Temperatura obudowy: -40 ~ 85 ° C
    ♦ Identyfikator lokalizacji subskrybenta (SLID)
    ♦ Powiadomienie o statusie PON Link
    ♦ Dying powiadomienie Gasp
    ♦ Obsługuje porę dnia i interfejs 1PPS
    ♦ Wykonaj polecenie wyłączenia zasilania TX z OLT, gdy OLT wykryje anomalię
    ♦ Tryb enkapsulacyjny TC Layer GEM
    ♦ Wsparcie OMCI na ITU-T G.988
    ♦ budżet budżetu 28 dB; Klasa B +, zasięg 20 km
    ♦ Zgodne z diodą laserową klasy 1 IEC-60825
    ♦ Zgodny z RoHS


     

    Aplikacje

    GPON SFP z MAC to terminal sieci optycznej G.984.2 (GPON) (ONT) z małym
    Opakowanie typu Form-factorPluggable (SFP). Ten produkt integruje dwukierunkowy układ optyczny
    funkcja transceivera i funkcja GPON MAC. Poprzez podłączenie do siedziby klienta
    sprzęt (CPE) bezpośrednio ze standardowym portem SFP, zapewnia on asymetryczne łącze odbiorcze w górę / 2,488 Gb / s GPON do CPE, bez konieczności oddzielnego zasilania.
    Ten produkt obsługuje wyrafinowany system zarządzania ONT, w tym alarmy, provisioning,
    Funkcje DHCP i IGMP dla samodzielnego rozwiązania IPTV w ONT.
    Ten produkt obsługuje interfejs Pora dnia i 1PPS, można nim zarządzać z OLT ponad
    GPON z wykorzystaniem G.988 OMCI. Pasuje bezproblemowo do istniejącego sprzętu komunikacyjnego, zapewniając
    dostawców usług z płynną aktualizacją do GPON. Rozwiązanie znacznie zmniejsza instalację
    koszty wdrożenia dostępu do światłowodu w MDU i umożliwia dostawcom usług poprawę dochodów
    strumieni podczas zmniejszania OPEX.

    Przewaga konkurencyjna:


    1. Doskonała jakość i 3 lata gwarancji
    2. Konkurencyjne ceny
    3. Pełna zgodność (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. Dostosowana etykieta OEM / ODM
    5. Zachowaj zapas, szybka dostawa

    Szczegóły kontaktu
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Osoba kontaktowa: Alice

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty