5 / F, budynek A, Park przemysłowy Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Chiny, 518101
Dom Produkty

Moduł Xenpak 10G

Orzecznictwo
dobra jakość SFP + Transceiver optyczny na sprzedaż
dobra jakość SFP + Transceiver optyczny na sprzedaż
Opinie klientów
It is a pleasure to do business with you. I would like to recommend this seller.

—— Charlie Becker

Have been working together for more than 2 years very professional.all products works fine in our equipments.Thank you.

—— Matilda Kendrick

Good quality,great dealer,our clients are happy with your products.

—— Jennie Elder

Im Online Czat teraz

Moduł Xenpak 10G

(44)
Chiny 10GBASE-SR Multi-mode Optical Transceiver 10G Xenpak Module 3CXENPAK94 fabryka

10GBASE-SR Multi-mode Optical Transceiver 10G Xenpak Module 3CXENPAK94

10GBASE-SR Multi-mode Optical Transceiver 10G Xenpak Module 3CXENPAK94 Specification: P/N 3CXENPAK94-A Datarate 10.3G Wavelength 850nm Distance 300M Transmitter VESCEL Receiver PIN Media MMF DDM/DOM YES ... Read More
2014-09-10 10:53:02
Chiny Moduł Xenpak SR 10G MMF 850nm 300m xplak-10g-sr Dla 10 Gigabit Ethernet fabryka

Moduł Xenpak SR 10G MMF 850nm 300m xplak-10g-sr Dla 10 Gigabit Ethernet

Moduł Xenpak SR 10G MMF 850nm 300m xplak-10g-sr Dla 10 Gigabit Ethernet Specyfikacja: P / N AOK-8192-SR Szybkość przesyłania danych 10,3G Wavelenth 850nm Dystans 300 mln Nadajnik VESCEL Odbiorca KOŁEK Głoska ... Read More
2014-09-10 10:53:01
Chiny SC LR 10G Moduł Xenpak SMF 1310nm 10 km dla Datacom Ethernet Xenpak-10g-lr fabryka

SC LR 10G Moduł Xenpak SMF 1310nm 10 km dla Datacom Ethernet Xenpak-10g-lr

SC LR 10G Moduł Xenpak SMF 1310nm 10 km dla Datacom Ethernet xenpak-10g-lr Specyfikacja: P / N AOK-3192-LR Szybkość przesyłania danych 10G Wavelenth 1310nm Dystans 10 KM Nadajnik DFB Odbiorca KOŁEK Głoska bezd... Read More
2014-09-10 10:53:01
Chiny 220m 10 Gigabitowy moduł Xenpak SC LRM 1310nm MMF Do przełączników 10GE fabryka

220m 10 Gigabitowy moduł Xenpak SC LRM 1310nm MMF Do przełączników 10GE

220m 10 Gigabitowy moduł Xenpak SC LRM 1310nm MMF Do przełączników 10GE Specyfikacja: P / N AOK-3192-LRM Szybkość przesyłania danych 10G Wavelenth 1310nm Dystans 220M Nadajnik DFB Odbiorca KOŁEK Głoska bezdźwi... Read More
2014-09-10 10:53:01
Chiny 10 km LW 10G Moduł Xenpak 1310nm Jednomodowe włókno Neuter Xenpak-10 gb fabryka

10 km LW 10G Moduł Xenpak 1310nm Jednomodowe włókno Neuter Xenpak-10 gb

10 km LW 10G Moduł Xenpak 1310nm Jednomodowe włókno Neuter xenpak-10 gb Specyfikacja: P / N AOK-3192-LW Szybkość przesyłania danych 10G Wavelenth 1310nm Dystans 10 KM Nadajnik DFB Odbiorca KOŁEK Głoska bezdźwi... Read More
2014-09-10 10:53:01
Chiny Moduł Xenpak światłowodowy SMF 10G 1550nm 40 km Xenpak-10gb-ER fabryka

Moduł Xenpak światłowodowy SMF 10G 1550nm 40 km Xenpak-10gb-ER

Światłowodowy SMF 10G Xenpak Transceiver 1550nm 40 km Xenpak-10gb-ER Specyfikacja: P / N AOK-5192-ER Szybkość przesyłania danych 10,3G Wavelenth 1550nm Dystans 40KM Nadajnik DFB Odbiorca KOŁEK Głoska bezdźwi... Read More
2014-09-10 10:53:01
Chiny Moduły Xenpak DDM / DOM 10G 1550nm SMF 80 km Dla FC Xenpak-10GB-ZR fabryka

Moduły Xenpak DDM / DOM 10G 1550nm SMF 80 km Dla FC Xenpak-10GB-ZR

Moduł Xenpak DDM / DOM 10G 1550nm SMF 80 km Dla FC Xenpak-10GB-ZR Specyfikacja: P / N AOK-5192-ZR Szybkość przesyłania danych 10,3G Wavelenth 1550nm Dystans 80KM Nadajnik DFB Odbiorca APD Głoska bezdźwięczna ... Read More
2014-09-10 10:53:01
Chiny Moduł Xenpak SMF CWDM 10G 1470nm 1490nm 1510nm dla jednomodowego Ethernetu Datacom fabryka

Moduł Xenpak SMF CWDM 10G 1470nm 1490nm 1510nm dla jednomodowego Ethernetu Datacom

Moduł Xenpak SMF CWDM 10G 1470nm 1490nm 1510nm dla jednomodowego Ethernetu Datacom Specyfikacja: P / N AOK-CXXXX-R40 Szybkość przesyłania danych 10,3G Wavelenth CWDM 1470 1490 1510 1530 1550 1570 1590 1610 ... Read More
2014-09-10 10:53:01
Chiny 80 km SMF 10G Xenpak Transceiver Moduły dla jednomodowego Fibre Channel fabryka

80 km SMF 10G Xenpak Transceiver Moduły dla jednomodowego Fibre Channel

80 km SMF 10G Xenpak Transceiver Moduły dla jednomodowego Fibre Channel Specyfikacja: P / N AOK-CXXXX-R80 Szybkość przesyłania danych 10,3G Wavelenth CWDM 1470 1490 1510 1530 1550 1570 1590 1610 Dystans 80KM ... Read More
2014-09-10 10:53:01
Chiny Moduł Xenpak DWDM 10GBASE / 10G 1530.33 - 1561.42nm 40 km dla sieci Datacom Ethernet fabryka

Moduł Xenpak DWDM 10GBASE / 10G 1530.33 - 1561.42nm 40 km dla sieci Datacom Ethernet

Moduł Xenpak DWDM 10GBASE / 10G 1530.33 - 1561.42nm 40 km dla sieci Datacom Ethernet Specyfikacja: P / N AOK-DXX-R40 Szybkość przesyłania danych 10,3G Wavelenth DWDM 1530.33-1561.42nm Dystans 40KM Nadajnik DFB ... Read More
2014-09-10 10:53:01
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|