5 / F, budynek A, Park przemysłowy Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Chiny, 518101
Dom ProduktyModuł Xenpak 10G

Moduł Xenpak światłowodowy SMF 10G 1550nm 40 km Xenpak-10gb-ER

Moduł Xenpak światłowodowy SMF 10G 1550nm 40 km Xenpak-10gb-ER

  • Moduł Xenpak światłowodowy SMF 10G 1550nm 40 km Xenpak-10gb-ER
  • Moduł Xenpak światłowodowy SMF 10G 1550nm 40 km Xenpak-10gb-ER
  • Moduł Xenpak światłowodowy SMF 10G 1550nm 40 km Xenpak-10gb-ER
  • Moduł Xenpak światłowodowy SMF 10G 1550nm 40 km Xenpak-10gb-ER
Moduł Xenpak światłowodowy SMF 10G 1550nm 40 km Xenpak-10gb-ER
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: AscentOptics/Neuter, OEM
Orzecznictwo: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Numer modelu: AOK-5192-ER
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1SZT
Szczegóły pakowania: 10 lub 20 SZTUK / Plastikowa taca, 1 PC / pudełko
Czas dostawy: W ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia
Zasady płatności: T/T, Western Union, l/c
Możliwość Supply: 50, 000pcs/miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Moduł 10G Xenpak, optyczny moduł nadawczo-odbiorczy Szybkość przesyłania danych: 10,3G
Długość fali: 1550nm Dystans: 40KM
aplikacji: 10GE Ethernet, routery bazowe 10GE, 10GE Storage Ect. Współczynnik kształtu: XENPAK
High Light:

moduł cisco 10g

,

cisco xenpak



Światłowodowy SMF 10G Xenpak Transceiver 1550nm 40 km Xenpak-10gb-ER

Specyfikacja:

P / N

AOK-5192-ER

Szybkość przesyłania danych

10,3G

Wavelenth

1550nm

Dystans

40KM

Nadajnik

DFB

Odbiorca

KOŁEK

Głoska bezdźwięczna

SMF

DDM / DOM

TAK

Złącze

SC

Podanie

Datacom 10G Ethernet

temperatura robocza

0 ℃ ~ + 70 ℃

Napięcie zasilające

3,3 V

Orzecznictwo

CE / FCC / RoHS / TUV / UL

Marka

AscentOptics / Neuter, OEM

10G XENPAK ER 1550nm 40km jednomodowego Ethernetu Datacom 10G

Opis:

Moduły 10GBASE XENPAK oferują szeroką gamę opcji łączności 10 Gigabit Ethernet dla centrów danych, szaf elektrycznych i aplikacji transportowych dostawców usług

Obsługuje 10GBASE Ethernet. Wymienne wtyczki urządzenia wejściowego / wyjściowego podłączane do portu XENPAK Ethernet przełącznika lub routera w celu połączenia portu z siecią. Zapewnia elastyczność wyboru interfejsu. Obsługuje model "pay-as-you-populate". Współpracuje z odpowiednie 10-gigabitowe moduły X2, XFP i SFP + na tym samym łączu

cechy

  • Kompatybilny z XENPAK MSA Rev.3.0
  • Obsługa IEEE802.3ae 10GBASE-ER
  • Odległość transmisji do 40 km (SMF)
  • Chłodzony laser EA-DFB bez chłodzenia, bezpośrednio modulowany 1550nm
  • Zakres temperatury 0 do 70 ° C
  • Adaptowalny zasilacz (APS: + 1,2 V)
  • Złącze optyczne SC duplex
  • Gorący wtykowy 70-pinowy wtyk z interfejsem elektrycznym XAUI
  • Zarządzanie i sterowanie za pomocą interfejsu 2-przewodowego MDIO
  • Kompatybilny z RoHS

Aplikacje

  • Przełączniki i routery Ethernet 10GE
  • Routery rdzeniowe 10GE
  • 10GE Przechowywanie
  • Inny system transmisji Ethernet 10 Gbps

AscentOptics 10G Xenpak

P / N Szybkość przesyłania danych Dystans Długość fali LD PD DDM Głoska bezdźwięczna
AOK-8192-SR 10.3 300 mln 850nm VESCEL KOŁEK Y MM
AOK-3192-LR 10.3 10 KM 1310nm DFB KOŁEK Y SM
AOK-3192-LW 9,95 10 KM 1310nm DFB KOŁEK Y SM
AOK-3192-LRM 9,95 220M 1310nm DFB KOŁEK Y MM
AOK-5192-ER 10.3 40KM 1550nm DFB KOŁEK Y SM
AOK-5192-ZR 10.3 80KM 1550nm DFB APD Y SM
AOK-CXXXX-R40 10.3 40KM CWDM XXXXnm DFB KOŁEK Y SM
AOK-CXXXX-R80 10.3 80KM CWDM XXXXnm DFB APD Y SM
AOK-DXX-R40 10.3 40KM DWDM CHXX DFB KOŁEK Y SM
AOK-DXX-R80 10.3 80KM DWDM CHXX DFB APD Y SM

Przewaga konkurencyjna:

1. Doskonała jakość i 3 lata gwarancji
2. Konkurencyjne ceny
3. Pełna zgodność (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
4. Dostosowana etykieta OEM / ODM
5. Zachowaj zapas, szybka dostawa

Szczegóły kontaktu
Ascent Optics Co.,Ltd.

Tel: +8613706245463

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty