5 / F, budynek A, Park przemysłowy Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Chiny, 518101
Dom ProduktyModuł 10G XFP

Moduł MMF 10G XFP SR 850nm 300m Dla 10x FC Telcom OC192 / STM-64

Moduł MMF 10G XFP SR 850nm 300m Dla 10x FC Telcom OC192 / STM-64

    • MMF 10G XFP Module SR 850nm 300m For 10x FC Telcom OC192 / STM-64
    • MMF 10G XFP Module SR 850nm 300m For 10x FC Telcom OC192 / STM-64
    • MMF 10G XFP Module SR 850nm 300m For 10x FC Telcom OC192 / STM-64
    • MMF 10G XFP Module SR 850nm 300m For 10x FC Telcom OC192 / STM-64
    • MMF 10G XFP Module SR 850nm 300m For 10x FC Telcom OC192 / STM-64
  • MMF 10G XFP Module SR 850nm 300m For 10x FC Telcom OC192 / STM-64

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
    Nazwa handlowa: AscentOptics/Neuter, OEM
    Orzecznictwo: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Numer modelu: AOX-8192-SR

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Szczegóły pakowania: 10 lub 20 SZTUK / Plastikowa taca, 1 PC / pudełko
    Czas dostawy: W ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia
    Zasady płatności: T/T, Western Union, l/c
    Możliwość Supply: 50, 000pcs/miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Moduł 10G XFP Szybkość przesyłania danych: 10,3G / ps
    Dystans: 300 mln Długość fali: 850nm
    DDM / DOM: Tak aplikacji: Datecom 10G Ethernet / 10x FC Telcom OC192 / STM-64
    High Light:

    cisco sfp modules

    ,

    sfp transceiver


    Moduł MMF 10G XFP SR 850nm 300m Dla 10x FC Telcom OC192 / STM-64

    Specyfikacja:

    P / N

    AOX-8192-SR

    Szybkość przesyłania danych

    10G / ps

    Wavelenth

    850nm

    Dystans

    300 mln

    Nadajnik

    VSCEL

    Odbiorca

    KOŁEK

    Głoska bezdźwięczna

    MMF

    DDM / DOM

    TAK

    Złącze

    LC

    Podanie

    Datacom 10G Ethernet / 10x FC Telcom OC192 / STM-64

    temperatura robocza

    0 ℃ ~ + 70 ℃

    Napięcie zasilające

    3,3 V

    Orzecznictwo

    CE / FCC / RoHS / TUV / UL

    Marka

    AscentOptics / Neuter, OEM



    10G XFP SR 850nm 300m Wielomodowy Datacom 10G Ethernet / 10x FC Telcom OC192 / STM-64

    Opis:

    Moduły XFP mogą być wymieniane podczas pracy i niezależne od protokołu. Zazwyczaj działają one w zakresie długości fali bliskiej podczerwieni (kolory) 850 nm, 1310 nm lub 1550 nm. Główne aplikacje to 10 Gigabit Ethernet, 10 Gbit / s Fibre Channel, synchroniczne optyczne sieć (SONET) przy taryfach OC-192, synchroniczna sieć optyczna STM-64, 10 Gbit / s Optical Transport Network (OTN) OTU-2 i równoległe łącza optyczne. Mogą pracować na pojedynczej długości fali lub wykorzystywać techniki zwielokrotniania z gęstą transmisją fal. Obejmują one diagnostykę cyfrową, która zapewnia zarządzanie, które zostało dodane do standardu SFF-8472. Moduły XFP używają typu złącza światłowodowego LC, aby osiągnąć wysoką gęstość.

    Moduł AscentOptics 10G XFP oferuje klientom różne opcje łączności 10 Gigabit Ethernet i Packet-over-SONET / SDH (POS) dla centrum danych, szafy okablowania przedsiębiorstwa i aplikacji transportowych dostawcy usług.

    cechy

    • Interfejs optyczny 10Gb / s zgodny z 802.3ae
    • Nadajnik 850nm VCSEL i odbiornik fotodiody Pin
    • Interfejs mechaniczny XFP z zatrzaskiem na poręczy i możliwością podłączania na gorąco
    • Szybki interfejs elektryczny XFI
    • Dwuprzewodowy interfejs do zarządzania i cyfrowy monitor diagnostyczny
    • Niskie zużycie energii <1,25W, zasilanie pojedyncze + 3.3V
    • Temperatura obudowy nadwagającej: od 0 do 70 ° C
    • Aluminiowa obudowa zapewnia najwyższą jakość EMI
    • Zaawansowane oprogramowanie układowe umożliwia przechowywanie informacji o szyfrowaniu systemu klienta w urządzeniu nadawczo-odbiorczym
    • RoHS complian
    • Nie jest potrzebny zegar referencyjny

    Aplikacje

    • Przełączniki i routery Ethernet 10GE
    • 10GE Przechowywanie
    • Karta linii SONET (OC-192) / SDH (STM64)

    AscentOptics 10G XFP

    P / N Szybkość przesyłania danych Dystans Długość fali Głoska bezdźwięczna Złącze
    AOX-8192-SR 10G / ps 300 mln 850nm MM LC
    AOX-3192-LR 10G / ps 10 KM 1310nm SM LC
    AOX-3192-LRM 10G / ps 220M 1310nm MM LC
    AOX-5192-ER 10G / ps 40KM 1550nm SM LC
    AOX-5192-ZR 10G / ps 80KM 1550nm SM LC
    AOX-CXXXX-R40 10G / ps 40KM CWDM XXXXnm SM LC
    AOX-CXXXX-R80 10G / ps 80KM CWDM XXXXnm SM LC
    AOX-DXX-R40 10G / ps 40KM DWDM CHXX SM LC
    AOX-DXX-R80 10G / ps 80KM DWDM CHXX SM LC
    AOX-DTXX-R80 10G / ps 80KM DWDM przestrajalny CHXX SM LC

    Przewaga konkurencyjna:

    1. Doskonała jakość i 3 lata gwarancji
    2. Konkurencyjne ceny
    3. Pełna zgodność (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. Dostosowana etykieta OEM / ODM
    5. Zachowaj zapas, szybka dostawa

    Szczegóły kontaktu
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty