5 / F, budynek A, Park przemysłowy Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Chiny, 518101
Dom ProduktyQSFP + Transceiver optyczny

40gbase-lr4 SMF QSFP + Transceiver optyczny 1310nm 10 km dla centrów danych

40gbase-lr4 SMF QSFP + Transceiver optyczny 1310nm 10 km dla centrów danych

  • 40gbase-lr4 SMF QSFP + Transceiver optyczny 1310nm 10 km dla centrów danych
  • 40gbase-lr4 SMF QSFP + Transceiver optyczny 1310nm 10 km dla centrów danych
  • 40gbase-lr4 SMF QSFP + Transceiver optyczny 1310nm 10 km dla centrów danych
  • 40gbase-lr4 SMF QSFP + Transceiver optyczny 1310nm 10 km dla centrów danych
  • 40gbase-lr4 SMF QSFP + Transceiver optyczny 1310nm 10 km dla centrów danych
40gbase-lr4 SMF QSFP + Transceiver optyczny 1310nm 10 km dla centrów danych
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: AscentOptics/Neuter, OEM
Orzecznictwo: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Numer modelu: 40G-QSFP-SR4-A
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1SZT
Szczegóły pakowania: 10 lub 20 SZTUK / Plastikowa taca, 1 PC / pudełko
Czas dostawy: File not found.
Zasady płatności: T/T, Western Union, l/c
Możliwość Supply: 50, 000pcs/miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: QSFP + Transceiver optyczny Szybkość przesyłania danych: 40G / ps
Dystans: 10 KM Wavelenth: 4 pasmo CWDM 1270 1290 1310 1330
aplikacji: 40G Ethernet / 40G Infiniband DDM / DOM: Tak
High Light:

cisco sfp transceivery

,

moduł transceiver'a qsfp


40gbase-lr4 SMF QSFP + Transceiver optyczny 1310nm 10 km dla centrów danych

Opis:

Czterokanałowy wtyczkę typu small-form-factor (QSFP lub QSFP +) jest kompaktowym, podłączanym na gorąco urządzeniem nadawczo-odbiorczym stosowanym w aplikacjach do przesyłania danych. Łączy płytę główną urządzenia sieciowego (dla przełącznika, routera, konwertera mediów lub podobnego urządzenia) z kablem światłowodowym. Jest to format branżowy opracowany wspólnie i wspierany przez wielu dostawców komponentów sieciowych. Transceivery QSFP + są zaprojektowane do obsługi Serial Attached SCSI, Ethernet 40G, 20G / 40G Infiniband i innych standardów komunikacyjnych. Transceiver QSFP zawiera 40GBASE-SR4 i 40GBASE-LR4 dla różnych aplikacji.

Moduły AscentOptics 40GBASE QSFP + (Quad Small Form-Factor Pluggable Plus) oferują klientom szeroką gamę opcji łączności o wysokiej gęstości 40 Gigabit Ethernet dla centrów danych, wysokowydajnych sieci komputerowych, rdzeni korporacyjnych i warstw dystrybucyjnych oraz aplikacji transportowych dostawców usług.


cechy
  • 4 ścieżki CWDM Konstrukcja MUX / DEMUX
  • Szybkość transmisji do 11,2 Gb / na długość fali
  • Zgodność z QSFP + MSA
  • Transmisja do 10 km
  • Temperatura obudowy: 0 ~ 70 ° C
  • Maksymalna moc operacyjna 3,5 W
  • Zgodny z RoHS

Aplikacje

  • 40G Ethernet
  • Interkonekty Infiniband
  • Połączenia 40G Telecom
  • Centra danych

Specyfikacja:

P / N

AQSFP-40G-LR4

Szybkość przesyłania danych

40G / ps

Dystans

10 KM

Wavelenth

4 pasmo CWDM 1270 1290 1310 1330

Głoska bezdźwięczna

SMF

DDM / DOM

TAK

Złącze

LC

Podanie

40G Ethernet / 40G Infiniband

temperatura robocza

0 ℃ ~ + 70 ℃

Napięcie zasilające

3,3 V

Orzecznictwo

CE / FCC / RoHS / TUV / UL

Marka

AscentOptics / Neuter, OEM

AscentOptics 40G QSFP +

przedmiot nr Szybkość przesyłania danych Dystans Długość fali Złącze Głoska bezdźwięczna
AQSFP-40G-SR4 40G / ps 100 mln 850nm MTP / MPO MM
AQSFP-40G-CSR4 40G / ps 300 mln 850nm MTP / MPO MM
AQSFP-40G-IR4 40G / ps 2 km 4 CWDM LC SM
AQSFP-40G-LR4 40G / ps 10 km 4 CWDM LC SM


Przewaga konkurencyjna:


1. Doskonała jakość i 3 lata gwarancji
2. Konkurencyjne ceny
3. Pełna zgodność (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
4. Dostosowana etykieta OEM / ODM
5. Zachowaj zapas, szybka dostawa

Szczegóły kontaktu
Ascent Optics Co.,Ltd.

Tel: +8613706245463

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty