5 / F, budynek A, Park przemysłowy Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Chiny, 518101
Dom ProduktyZgodne z CISCO Transceivery

850nm 300M Zgodny z CISCO Transceiver SC dla MMF XENPAK-10GB-SR

850nm 300M Zgodny z CISCO Transceiver SC dla MMF XENPAK-10GB-SR

    • 850nm 300M CISCO Compatible SC Transceiver for MMF XENPAK-10GB-SR
    • 850nm 300M CISCO Compatible SC Transceiver for MMF XENPAK-10GB-SR
    • 850nm 300M CISCO Compatible SC Transceiver for MMF XENPAK-10GB-SR
    • 850nm 300M CISCO Compatible SC Transceiver for MMF XENPAK-10GB-SR
  • 850nm 300M CISCO Compatible SC Transceiver for MMF XENPAK-10GB-SR

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
    Nazwa handlowa: Neuter, OEM
    Orzecznictwo: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Numer modelu: XENPAK-10GB-SR-A

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Szczegóły pakowania: 10 lub 20 SZTUK / Plastikowa taca, 1 PC / pudełko
    Czas dostawy: W ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia
    Zasady płatności: T/T, Western Union, l/c
    Możliwość Supply: 50, 000pcs/miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Zgodne z CISCO Transceivery Szybkość przesyłania danych: 10,3G
    Dystans: 300 mln Złącze: SC
    Długość fali: 850nm aplikacji: GE / FC


    850nm 300M Zgodny z CISCO Transceiver SC dla MMF XENPAK-10GB-SR

    Specyfikacja:

    P / N

    XENPAK-10GB-SR-A

    Szybkość przesyłania danych

    10,3G

    Długość fali

    850nm

    Dystans

    300 mln

    Nadajnik

    VESCEL

    Odbiorca

    KOŁEK

    Głoska bezdźwięczna

    SMF

    DDM / DOM

    TAK

    Złącze

    SC

    Podanie

    Datacom 10G Ethernet / 10x FC

    temperatura robocza

    0 ℃ ~ + 70 ℃

    Napięcie zasilające

    3,3 V

    Orzecznictwo

    CE / FCC / RoHS / TUV / UL

    Marka

    Neuter, OEM

    Opis:

    10GBASE-SR XENPAK moduł nadawczo-odbiorczy dla MMF, długość fali 850 nm, złącze SC duplex

    Moduły 10GBASE XENPAK oferują klientom szeroką gamę opcji łączności 10 Gigabit Ethernet dla centrów danych, szaf przemysłowych i aplikacji transportowych dostawców usług. Wsparcie 10GBASE Ethernet

    Wymienialne podczas pracy urządzenie wejścia / wyjścia podłącza się do portu XENPAK Ethernet przełącznika lub routera, aby połączyć port z siecią.

    Zapewnia elastyczność wyboru interfejsu. Obsługuje model "pay-as-you-populate"

    Ma interoperacyjność optyczną z odpowiednimi modułami 10GBASE X2, 10GBASE XFP i 10GBASE SFP + na tym samym łączu

    Aplikacje

    • Przełączniki i routery Ethernet 10GE
    • Routery rdzeniowe 10GE
    • 10GE Przechowywanie
    • Inny system transmisji Ethernet 10 Gbps

    Przewaga konkurencyjna:

    1. Doskonała jakość i 3 lata gwarancji
    2. Konkurencyjne ceny
    3. Pełna zgodność (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. Dostosowana etykieta OEM / ODM
    5. Zachowaj zapas, szybka dostawa

    Szczegóły kontaktu
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty