5 / F, budynek A, Park przemysłowy Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Chiny, 518101
Dom ProduktySFP + Transceiver optyczny

10G BIDI WDM SMF SFP + Transceiver optyczny RX 1330nm 40KM dla 10GE

10G BIDI WDM SMF SFP + Transceiver optyczny RX 1330nm 40KM dla 10GE

    • 10G BIDI WDM SMF SFP + Optical Transceiver RX 1330nm 40KM For 10GE
    • 10G BIDI WDM SMF SFP + Optical Transceiver RX 1330nm 40KM For 10GE
    • 10G BIDI WDM SMF SFP + Optical Transceiver RX 1330nm 40KM For 10GE
    • 10G BIDI WDM SMF SFP + Optical Transceiver RX 1330nm 40KM For 10GE
    • 10G BIDI WDM SMF SFP + Optical Transceiver RX 1330nm 40KM For 10GE
  • 10G BIDI WDM SMF SFP + Optical Transceiver RX 1330nm 40KM For 10GE

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
    Nazwa handlowa: AscentOptics/Neuter, OEM
    Orzecznictwo: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Numer modelu: AO + -WDM12-R40

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Szczegóły pakowania: 10 lub 20 SZTUK / Plastikowa taca, 1 PC / pudełko
    Czas dostawy: W ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia
    Zasady płatności: T/T, Western Union, l/c
    Możliwość Supply: 50, 000pcs/miesiąc
    Kontakt
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: SFP + Transceiver optyczny Szybkość przesyłania danych: 10G / ps
    Dystans: 40KM Długość fali: TX 1270nm / RX 1330nm
    aplikacji: Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC DDM / DOM: Tak
    High Light:

    optical transceiver sfp

    ,

    sfp transceiver module



    10G BIDI WDM SMF SFP + Transceiver optyczny RX 1330nm 40KM dla 10GE


    Specyfikacja:

    P / N

    AO + -WDM12-R40

    Szybkość przesyłania danych

    10G / ps

    Wavelenth

    TX 1270nm / RX 1330nm

    Dystans

    40KM

    Nadajnik

    DFB

    Odbiorca

    KOŁEK

    Głoska bezdźwięczna

    SMF

    DDM / DOM

    TAK

    Złącze

    LC

    Podanie

    Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC

    temperatura robocza

    0 ℃ ~ + 70 ℃

    Napięcie zasilające

    3,3 V

    Orzecznictwo

    CE / FCC / RoHS / TUV / UL

    Marka

    AscentOptics / Neuter, OEM



    10G BIDI (WDM) SFP + TX 1270nm / RX 1330nm 40KM Jednomodowy Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC

    Opis:

    Moduły AscotOptics 10GBASE SFP + oferują klientom szeroką gamę opcji łączności 10 Gigabit Ethernet dla centrów przetwarzania danych, korporacyjnych szaf sterowniczych i aplikacji transportowych dostawców usług. Jest to najgorszy format 10G

    Obsługuje 10GBASE Ethernet i OTU2 / OTU2e

    Wymienialne na gorąco urządzenie wejścia / wyjścia, które podłącza się do portu Ethernet SFP + przełącznika. Zapewnia elastyczność wyboru interfejsu. Obsługuje model "pay-as-you-populate". Obsługuje cyfrowe możliwości monitorowania optycznego

    Optyczna współpraca z interfejsami 10GBASE XENPAK, 10GBASE X2 i 10GBASE XFP na tym samym łączu

    cechy

    • Interfejs optyczny 10Gb / s zgodny z 802.3ae 10GBASE-LR, pojedyncze złącze LC do aplikacji dwukierunkowej, ponad 40 km SMF

    • Interfejs elektryczny zgodny ze specyfikacją SFF-8431 dla ulepszonego modułu wtykowego "SFP +" o rozszerzalności 8,5 i 10 Gb / s

    • Przetwornik DFB 1270 / 1330nm, fotodetektor PIN

    • Interfejs 2-przewodowy do specyfikacji zarządzania zgodny z cyfrowym interfejsem diagnostycznym SFF 8472 dla transceiverów optycznych

    • Numer części (-40 ° C do 85 ° C):

    • -AO + -WDM12-R40, 1270TX / 1330RX

    • - AO + -WDM13-R40, 1330TX / 1270RX

    • po stronie linii, funkcja sprzężenia zwrotnego po stronie klienta

    • Zaawansowane oprogramowanie układowe umożliwia przechowywanie informacji o szyfrowaniu systemu klienta w urządzeniu nadawczo-odbiorczym

    • Zgodny z RoHS

    Aplikacje

    • Sieci szybkich magazynów
    • Łączenie z klastrami komputerów
    • Niestandardowe szybkie przewody danych

    AscentOptics 10G SFP +

    P / N Szybkość przesyłania danych Dystans Długość fali FP PD Głoska bezdźwięczna Podanie
    AO + -WDM13-R20 10G / ps 20 KM 1330 DFB KOŁEK SM Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC
    AO + -WDM12-R20 10G / ps 20 KM 1270 DFB KOŁEK SM Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC
    AO + -WDM13-R40 10G / ps 40KM 1330 DFB KOŁEK SM Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC
    AO + -WDM12-R40 10G / ps 40KM 1270 DFB KOŁEK SM Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC

    Przewaga konkurencyjna:

    1. Doskonała jakość i 3 lata gwarancji
    2. Konkurencyjne ceny
    3. Pełna zgodność (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. Dostosowana etykieta OEM / ODM
    5. Zachowaj zapas, szybka dostawa

    Szczegóły kontaktu
    Ascent Optics Co.,Ltd.
    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty