5 / F, budynek A, Park przemysłowy Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Chiny, 518101
Dom Produkty

SFP + Transceiver optyczny

Orzecznictwo
dobra jakość SFP + Transceiver optyczny na sprzedaż
dobra jakość SFP + Transceiver optyczny na sprzedaż
Opinie klientów
It is a pleasure to do business with you. I would like to recommend this seller.

—— Charlie Becker

Have been working together for more than 2 years very professional.all products works fine in our equipments.Thank you.

—— Matilda Kendrick

Good quality,great dealer,our clients are happy with your products.

—— Jennie Elder

Im Online Czat teraz

SFP + Transceiver optyczny

(87)
Chiny Alcatel-lucent SFP+ Optical Transceiver Module for MMF SFP-10G-SR-AL fabryka

Alcatel-lucent SFP+ Optical Transceiver Module for MMF SFP-10G-SR-AL

Alcatel-lucent SFP+ Optical Transceiver Module for MMF SFP-10G-SR-AL Specifications: P/N SFP-10G-SR-AL-A Datarate 10.3G/ps Distance 300M Wavelength 850nm Transmitter VCSEL Receiver PIN Media MMF DDM/DOM YES ... Read More
2017-07-26 17:46:04
Chiny Alcatel-lucent 10GBASE-LR SFP+ Optical Transceiver Module SFP-10G-LR-AL fabryka

Alcatel-lucent 10GBASE-LR SFP+ Optical Transceiver Module SFP-10G-LR-AL

Alcatel-lucent 10GBASE-LR SFP+ Optical Transceiver Module SFP-10G-LR-AL Specifications: P/N SFP-10G-LR-AL-A Datarate 10.3G/ps Distance 10KM Wavelength 1310nm Transmitter DFB Receiver PIN Media SMF DDM/DOM YES ... Read More
2017-07-26 17:46:04
Chiny Arista Networks 10GBASE-SR SFP+ Optical Transceiver Module SFP-10G-SRL fabryka

Arista Networks 10GBASE-SR SFP+ Optical Transceiver Module SFP-10G-SRL

Arista Networks 10GBASE-SR SFP+ Optical Transceiver Module SFP-10G-SRL Specifications: P/N SFP-10G-SRL-A Datarate 10.3G/ps Distance 100M Wavelength 850nm Transmitter VCSEL Receiver PIN Media MMF DDM/DOM YES ... Read More
2017-07-26 17:46:05
Chiny 40KM 10G / ps LC SMF SFP + Transceiver optyczny 1550nm dla 2x FC sfp-10ge-ER fabryka

40KM 10G / ps LC SMF SFP + Transceiver optyczny 1550nm dla 2x FC sfp-10ge-ER

40KM 10G / ps LC SMF SFP + Transceiver optyczny 1550nm dla 2x FC sfp-10ge-ER Specyfikacja: P / N AO + -5192-ER Szybkość przesyłania danych 10G / ps Wavelenth 1550nm Dystans 40KM Nadajnik DFB Odbiorca KOŁEK G... Read More
2017-07-26 17:46:02
Chiny 1550nm 10G ZR SFP + transceiver optyczny do 8x Fibre Channel sfp-10gbase-ZR fabryka

1550nm 10G ZR SFP + transceiver optyczny do 8x Fibre Channel sfp-10gbase-ZR

1550nm 10G ZR SFP + transceiver optyczny do 8x Fibre Channel sfp-10gbase-ZR Specyfikacja: P / N AO + -5192-ZR Szybkość przesyłania danych 10G / ps Wavelenth 1550nm Dystans 80KM Nadajnik DFB Odbiorca APD Głoska ... Read More
2017-07-26 17:46:02
Chiny 10G BIDI WDM SMF SFP + Transceiver optyczny RX 1330nm 40KM dla 10GE fabryka

10G BIDI WDM SMF SFP + Transceiver optyczny RX 1330nm 40KM dla 10GE

10G BIDI WDM SMF SFP + Transceiver optyczny RX 1330nm 40KM dla 10GE Specyfikacja: P / N AO + -WDM12-R40 Szybkość przesyłania danych 10G / ps Wavelenth TX 1270nm / RX 1330nm Dystans 40KM Nadajnik DFB Odbiorca KO... Read More
2017-07-26 17:46:02
Chiny RX 10G / ps BIDI WDM SFP + transceiver optyczny ze złączem LC fabryka

RX 10G / ps BIDI WDM SFP + transceiver optyczny ze złączem LC

RX 10G / ps BIDI WDM SFP + transceiver optyczny ze złączem LC Specyfikacja: P / N AO + -WDM13-R40 Szybkość przesyłania danych 10G / ps Wavelenth TX 1330nm / RX 1270nm Dystans 40KM Nadajnik DFB Odbiorca KOŁEK G... Read More
2017-07-26 17:46:02
Chiny RX 1330nm 20KM SMF SFP + Transceiver optyczny 10G BIDI WDM TX fabryka

RX 1330nm 20KM SMF SFP + Transceiver optyczny 10G BIDI WDM TX

RX 1330nm 20KM SMF SFP + Transceiver optyczny 10G BIDI WDM TX Dane techniczne: P / N AO + -WDM12-R20 Szybkość przesyłania danych 10G / ps Wavelenth TX 1270nm / RX 1330nm Dystans 20 KM Nadajnik DFB Odbiorca KO... Read More
2017-07-26 17:46:01
Chiny 10G RX 1270nm SFP + transceiver optyczny z LC do SMF Fibre Channel fabryka

10G RX 1270nm SFP + transceiver optyczny z LC do SMF Fibre Channel

10G RX 1270nm SFP + transceiver optyczny z LC do SMF Fibre Channel Specyfikacja: P / N AO + -WDM13-R20 Szybkość przesyłania danych 10G / ps Wavelenth TX 1330nm / RX 1270nm Dystans 20 KM Nadajnik DFB Odbiorca KO... Read More
2017-07-26 17:46:02
Chiny SMF CWDM 10G / ps SFP + Transceiver optyczny 1470nm 1490nm 80KM ze złączem LC fabryka

SMF CWDM 10G / ps SFP + Transceiver optyczny 1470nm 1490nm 80KM ze złączem LC

SMF CWDM 10G / ps SFP + Transceiver optyczny 1470nm 1490nm 80KM ze złączem LC Specyfikacja: P / N AO + -CXXXX-R80 Szybkość przesyłania danych 10G / ps Wavelenth CWDM 1470 1490 1510 1530 1550 1570 1590 1610 ... Read More
2017-07-26 17:46:02
Page 1 of 9|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >|