5 / F, budynek A, Park przemysłowy Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Chiny, 518101
Dom ProduktyModuł 10G X2

Moduł MMF SC 10G X2 SR 10.3G 850nm 300m Dla Ethernetu 10G x2-10gb-sr

Moduł MMF SC 10G X2 SR 10.3G 850nm 300m Dla Ethernetu 10G x2-10gb-sr

  • Moduł MMF SC 10G X2 SR 10.3G 850nm 300m Dla Ethernetu 10G x2-10gb-sr
  • Moduł MMF SC 10G X2 SR 10.3G 850nm 300m Dla Ethernetu 10G x2-10gb-sr
  • Moduł MMF SC 10G X2 SR 10.3G 850nm 300m Dla Ethernetu 10G x2-10gb-sr
  • Moduł MMF SC 10G X2 SR 10.3G 850nm 300m Dla Ethernetu 10G x2-10gb-sr
Moduł MMF SC 10G X2 SR 10.3G 850nm 300m Dla Ethernetu 10G x2-10gb-sr
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: AscentOptics/Neuter, OEM
Orzecznictwo: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Numer modelu: AO2-8192-SR
Złącze: SC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1SZT
Szczegóły pakowania: 10 lub 20 SZTUK / Plastikowa taca, 1 PC / pudełko
Czas dostawy: W ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia
Zasady płatności: T/T, Western Union, l/c
Możliwość Supply: 50, 000pcs/miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Moduł 10G X2 Szybkość przesyłania danych: 10,3G
Wavelenth: 850nm Dystans: 300 mln
aplikacji: Datacom 10G Ethernet / 10x FC Orzecznictwo: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
High Light:

Moduł 10g

,

cisco 10g x2


Moduł SMF SC 10G X2 SR 10.3G 850nm 300m Dla Ethernetu 10G x2-10gb-sr



Specyfikacja:

P / N

AO2-8192-SR

Szybkość przesyłania danych

10,3G

Wavelenth

850nm

Dystans

300 mln

Nadajnik

VESCEL

Odbiorca

KOŁEK

Głoska bezdźwięczna

MMF

DDM / DOM

TAK

Złącze

SC

Podanie

Datacom 10G Ethernet / 10x FC

temperatura robocza

0 ℃ ~ + 70 ℃

Napięcie zasilające

3,3 V

Orzecznictwo

CE / FCC / RoHS / TUV / UL

Marka

AscentOptics / Neuter, OEM

Opis:

Moduły 10 GBASE X2 oferują klientom szeroką gamę opcji łączności 10 Gigabit Ethernet dla centrów danych, szaf przemysłowych i aplikacji transportowych usługodawców. Wsparcie 10GBASE Ethernet

Wymieniane podczas pracy urządzenie wejściowe / wyjściowe podłącza się do portu Ethernet X2 przełącznika lub routera w celu połączenia portu z siecią.

Zapewnia elastyczność wyboru interfejsu. Obsługuje model "pay-as-you-populate"

Ma interoperacyjność optyczną z odpowiednimi modułami 10GBASE Xenpak, 10GBASE XFP i 10GBASE SFP + na tym samym łączu

cechy

  • Kompatybilny z X2 MSA Rev2.0b

  • Obsługa IEEE 802.3ae 10GBASE-SR przy 10,3125 Gb / s

  • Odległość transmisji do 300 m (MMF)

  • Laser emitujący pionową powierzchnię wgłębną przy 850 nm

  • SC Duplex Optical Connector

  • Hot Wtykowe złącze 70-PIN z interfejsem elektrycznym XAUI

  • Zarządzanie i sterowanie za pomocą interfejsu 2-przewodowego MDIO

  • Zasilanie: + 3.3V, APS (+ 1.2V)

  • Monitorowanie optyki diagnostycznej

  • Zakres temperatury: 0 ~ 70 ° C

  • Kompatybilny z ROHS

Aplikacje

  • Przełączniki i routery Ethernet 10GE
  • Routery rdzeniowe 10GE
  • 10GE Przechowywanie
  • Inny system transmisji Ethernet 10 Gbps

Transceiver AscentOptics 10G X2

P / N Szybkość przesyłania danych Dystans Długość fali LD PD DDM Głoska bezdźwięczna
AO2-8192-SR 10.3 300 mln 850nm VESCEL KOŁEK Y MM
AO2-3192-LR 10.3 10 KM 1310nm DFB KOŁEK Y SM
AO2-3192-LW 9,95 10 KM 1310nm DFB KOŁEK Y SM
AO2-3192-LRM 10.3 220M 1310nm DFB KOŁEK Y MM
AO2-5192-ER 10.3 40KM 1550nm DFB KOŁEK Y SM
AO2-5192-ZR 10.3 80KM 1550nm DFB APD Y SM
AO2-CXXXX-R40 10.3 40KM CWDM XXXXnm DFB KOŁEK Y SM
AO2-CXXXX-R80 10.3 80KM CWDM XXXXnm DFB APD Y SM
AO2-DXX-R40 10.3 40KM DWDM CHXX DFB KOŁEK Y SM
AO2-DXX-R80 10.3 80KM DWDM CHXX DFB APD Y SM

Przewaga konkurencyjna:

1. Doskonała jakość i 3 lata gwarancji
2. Konkurencyjne ceny
3. Pełna zgodność (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
4. Dostosowana etykieta OEM / ODM
5. Zachowaj zapas, szybka dostawa

Szczegóły kontaktu
Ascent Optics Co.,Ltd.

Tel: +8613706245463

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty