5 / F, budynek A, Park przemysłowy Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Chiny, 518101
Dom ProduktySFP + Transceiver optyczny

10G LC SFP + Transceiver optyczny 850nm 300m Dla 4x 8x FC sfp-10ge-sr

10G LC SFP + Transceiver optyczny 850nm 300m Dla 4x 8x FC sfp-10ge-sr

  • 10G LC SFP + Transceiver optyczny 850nm 300m Dla 4x 8x FC sfp-10ge-sr
  • 10G LC SFP + Transceiver optyczny 850nm 300m Dla 4x 8x FC sfp-10ge-sr
  • 10G LC SFP + Transceiver optyczny 850nm 300m Dla 4x 8x FC sfp-10ge-sr
  • 10G LC SFP + Transceiver optyczny 850nm 300m Dla 4x 8x FC sfp-10ge-sr
  • 10G LC SFP + Transceiver optyczny 850nm 300m Dla 4x 8x FC sfp-10ge-sr
10G LC SFP + Transceiver optyczny 850nm 300m Dla 4x 8x FC sfp-10ge-sr
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: AscentOptics/Neuter, OEM
Orzecznictwo: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Numer modelu: AO + -8192-SR
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1SZT
Szczegóły pakowania: 10 lub 20 SZTUK / Plastikowa taca, 1 PC / pudełko
Czas dostawy: W ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia
Zasady płatności: T/T, Western Union, l/c
Możliwość Supply: 50, 000pcs/miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: SFP + Transceiver optyczny Szybkość przesyłania danych: 10G / ps
Dystans: 300 mln Długość fali: 850nm
aplikacji: Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC DDM / DOM: Tak
High Light:

światłowodowy światłowód sfp

,

transceiver optyczny sfp


10G LC SFP + Transceiver optyczny 850nm 300m Dla 4x 8x FC sfp-10ge-sr


Specyfikacja:

P / N

AO + -8192-SR

Szybkość przesyłania danych

10G / ps

Wavelenth

850nm

Dystans

300 mln

Nadajnik

VSCEL

Odbiorca

KOŁEK

Głoska bezdźwięczna

MMF

DDM / DOM

TAK

Złącze

LC

Podanie

Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC

temperatura robocza

0 ℃ ~ + 70 ℃

Napięcie zasilające

3,3 V

Orzecznictwo

CE / FCC / RoHS / TUV / UL

Marka

AscentOptics / Neuter, OEM

10G SFP + SR 850nm 300m Wielomodowy Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC

Opis:

Moduły AscotOptics 10GBASE SFP + oferują klientom szeroką gamę opcji łączności 10 Gigabit Ethernet dla centrów przetwarzania danych, korporacyjnych szaf sterowniczych i aplikacji transportowych dostawców usług. Jest to najgorszy format 10G

Obsługuje 10GBASE Ethernet i OTU2 / OTU2e

Wymienialne na gorąco urządzenie wejścia / wyjścia, które podłącza się do portu Ethernet SFP + przełącznika. Zapewnia elastyczność wyboru interfejsu. Obsługuje model "pay-as-you-populate". Obsługuje cyfrowe możliwości monitorowania optycznego

Optyczna współpraca z interfejsami 10GBASE XENPAK, 10GBASE X2 i 10GBASE XFP na tym samym łączu

cechy

  • Interfejs optyczny 10Gb / s zgodny z 802.3ae 10GBASE-SR

  • Interfejs elektryczny zgodny ze specyfikacją SFF-8431 dla ulepszonego modułu wtykowego "SFP +" o rozszerzalności 8,5 i 10 Gb / s

  • Nadajnik 850nm VCSEL, fotodetektor PIN

  • Interfejs 2-przewodowy do specyfikacji zarządzania zgodny z cyfrowym interfejsem diagnostycznym SFF 8472 dla transceiverów optycznych

  • Temperatura obudowy: od 0 do 70 ° C

  • Aluminiowa obudowa zapewnia najwyższą jakość EMI

  • Niski pobór mocy

  • Zaawansowane oprogramowanie układowe umożliwia przechowywanie informacji o szyfrowaniu systemu klienta w urządzeniu nadawczo-odbiorczym

  • Efektywne kosztowo rozwiązanie SFP + umożliwia wyższą gęstość portów i większą przepustowość

  • Zgodny z RoHS

Aplikacje

  • Sieci szybkich magazynów
  • Łączenie z klastrami komputerów
  • Niestandardowe szybkie przewody danych

AscentOptics 10G SFP +

P / N Szybkość przesyłania danych Dystans Długość fali Głoska bezdźwięczna Złącze
AO + -8192-SR 10G / ps 300 mln 850nm MM LC
AO + -3192-LR 10G / ps 10 KM 1310nm SM LC
AO + -3192-LRM 10G / ps 220M 1310nm MM LC
AO + -5192-ER 10G / ps 40KM 1550nm SM LC
AO + -5192-ZR 10G / ps 80KM 1550nm SM LC
AO + -CXXXX-R40 10G / ps 40KM CWDM XXXXnm SM LC
AO + -CXXXX-R80 10G / ps 80KM CWDM XXXXnm SM LC
AO + -DXX-R40 10G / ps 40KM DWDM CHXX SM LC
AO + -DXX-R80 10G / ps 80KM DWDM CHXX SM LC
AO + -DTXX-R80 10G / ps 80KM DWDM przestrajalny CHXX SM LC

Przewaga konkurencyjna:

1. Doskonała jakość i 3 lata gwarancji
2. Konkurencyjne ceny
3. Pełna zgodność (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
4. Dostosowana etykieta OEM / ODM
5. Zachowaj zapas, szybka dostawa

Szczegóły kontaktu
Ascent Optics Co.,Ltd.

Tel: +8613706245463

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty