5 / F, budynek A, Park przemysłowy Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Chiny, 518101
Dom Produkty

Zgodne z CISCO Transceivery

Orzecznictwo
dobra jakość SFP + Transceiver optyczny na sprzedaż
dobra jakość SFP + Transceiver optyczny na sprzedaż
Opinie klientów
It is a pleasure to do business with you. I would like to recommend this seller.

—— Charlie Becker

Have been working together for more than 2 years very professional.all products works fine in our equipments.Thank you.

—— Matilda Kendrick

Good quality,great dealer,our clients are happy with your products.

—— Jennie Elder

Im Online Czat teraz

Zgodne z CISCO Transceivery

(109)
Chiny 1000BASE-SX 850nm CISCO SFP Transceiver LC / PC dla MMF SFP-GE-S fabryka

1000BASE-SX 850nm CISCO SFP Transceiver LC / PC dla MMF SFP-GE-S

1000BASE-SX 850nm CISCO SFP Transceiver LC / PC dla MMF SFP-GE-S Specyfikacja: P / N SFP-GE-SA Szybkość przesyłania danych 1,25 Gb / s Dystans 550M Długość fali 850nm Nadajnik VCSEL Odbiorca KOŁEK Głoska bezd... Read More
2014-09-10 10:58:09
Chiny 1550nm Moduły SFP zgodne z DDM / DOM CISCO dla GE / FC SFP-GE-Z fabryka

1550nm Moduły SFP zgodne z DDM / DOM CISCO dla GE / FC SFP-GE-Z

1550nm Moduły SFP zgodne z DDM / DOM CISCO dla GE / FC SFP-GE-Z Specyfikacja: P / N SFP-GE-ZA Szybkość przesyłania danych 1,25 Gb / s Dystans 80KM Długość fali 1550nm Nadajnik DFB Odbiorca KOŁEK Głoska bezdźwi... Read More
2014-09-10 10:58:09
Chiny TX 1490nm LC / SC SFP Zgodne z CISCO Transceivery dla SMF GLC-BX-D fabryka

TX 1490nm LC / SC SFP Zgodne z CISCO Transceivery dla SMF GLC-BX-D

TX 1490nm LC / SC SFP Zgodne z CISCO Transceivery dla SMF GLC-BX-D Dane techniczne: P / N GLC-BX-DA Szybkość przesyłania danych 1,25 Gb / s Wavelenth TX 1490nm / RX 1310nm Dystans 20 KM Nadajnik DFB Odbiorca KO... Read More
2014-09-10 10:58:09
Chiny Moduł SFP 1,25 Gb / s 20KM Zgodne z CISCO Transceivery do SMF GLC-BX-U fabryka

Moduł SFP 1,25 Gb / s 20KM Zgodne z CISCO Transceivery do SMF GLC-BX-U

Moduł SFP 1,25 Gb / s 20KM Zgodne z CISCO Transceivery do SMF GLC-BX-U Dane techniczne: P / N GLC-BX-UA Szybkość przesyłania danych 1,25 Gb / s Dystans 20 KM Długość fali Tx1310nm / Rx1490nm Nadajnik FP ... Read More
2014-09-10 10:58:09
Chiny SFP CISCO Kompatybilne Transceivery 1550nm TX / 1310nm GLC-FE-100BX-D fabryka

SFP CISCO Kompatybilne Transceivery 1550nm TX / 1310nm GLC-FE-100BX-D

SFP CISCO Kompatybilne Transceivery 1550nm TX / 1310nm GLC-FE-100BX-D Dane techniczne: P / N GLC-FE-100BX-DA Szybkość przesyłania danych 155 Mb / s Dystans 20 KM Długość fali Tx1550nm / Rx1310nm Nadajnik FP ... Read More
2014-09-10 10:58:09
Chiny Tx1310nm Moduł nadawczo-odbiorczy CISCO dla 100-MB portów GLC-FE-100BX-U fabryka

Tx1310nm Moduł nadawczo-odbiorczy CISCO dla 100-MB portów GLC-FE-100BX-U

Tx1310nm Moduł nadawczo-odbiorczy CISCO dla 100-MB portów GLC-FE-100BX-U Specyfikacja: P / N GLC-FE-100BX-UA Szybkość przesyłania danych 155 Mb / s Dystans 20 KM Długość fali Tx1310nm / Rx1550nm Nadajnik FP ... Read More
2014-09-10 10:58:09
Chiny 1,25 Gb / s 1000BASE-EX SFP CISCO Zgodne transceivery LC / PC GLC-EX-SMD fabryka

1,25 Gb / s 1000BASE-EX SFP CISCO Zgodne transceivery LC / PC GLC-EX-SMD

1,25 Gb / s 1000BASE-EX SFP CISCO Zgodne transceivery LC / PC GLC-EX-SMD Dane techniczne: P / N GLC-EX-SMD-A Szybkość przesyłania danych 1,25 Gb / s Dystans 40KM Długość fali 1310nm Nadajnik DFB Odbiorca KOŁEK ... Read More
2014-09-10 10:58:08
Chiny 100BASE-FX 1310nm Zgodne transceivery CISCO do OC-3 / STM-1 / GLC-FE-100FX fabryka

100BASE-FX 1310nm Zgodne transceivery CISCO do OC-3 / STM-1 / GLC-FE-100FX

100BASE-FX 1310nm Zgodne transceivery CISCO do OC-3 / STM-1 / GLC-FE-100FX Specyfikacja: P / N GLC-FE-100FX-A Szybkość przesyłania danych 155 Mb / s Dystans 2KM Długość fali 1310nm Nadajnik FP Odbiorca KOŁEK G... Read More
2014-09-10 10:58:08
Chiny 850nm 550KM SFP Zgodne z CISCO Transceivery dla MMF GLC-SX-MMD fabryka

850nm 550KM SFP Zgodne z CISCO Transceivery dla MMF GLC-SX-MMD

850nm 550KM SFP Zgodne z CISCO Transceivery dla MMF GLC-SX-MMD Specyfikacja: P / N GLC-SX-MMD-A Szybkość przesyłania danych 1,25 Gb / s Dystans 550KM Długość fali 850nm Nadajnik VCSEL Odbiorca KOŁEK Głoska bezd... Read More
2014-09-10 10:58:08
Chiny 155 MB / s 100BASE-FX Transceiver CISCO SFP do SMF GLC-FE-100LX fabryka

155 MB / s 100BASE-FX Transceiver CISCO SFP do SMF GLC-FE-100LX

155 MB / s 100BASE-FX Transceiver CISCO SFP do SMF GLC-FE-100LX Specyfikacja: P / N GLC-FE-100LX-A Szybkość przesyłania danych 155 Mb / s Dystans 20 KM Długość fali 1310nm Nadajnik FP Odbiorca KOŁEK Głoska bezd... Read More
2014-09-10 10:58:08
Page 2 of 11|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|